Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 身為雙星仙子的粉絲,這是一定要擁有的,必買的配件。
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼


| Material | ABS |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Square |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Mauve Purple |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 24.5 cm |
| 寬度 | 8.3 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | sb25043038369333129 |
Author: d***a
Date:
Review: 身為雙星仙子的粉絲,這是一定要擁有的,必買的配件。
顏色: 淺粉色
尺寸: 均碼
Author: a***5
Date:
Review: 耐用 小朋友很喜歡 也可以用很久很實用
顏色: 黃色
尺寸: 均碼
Author: 佳***儀
Date:
Review: 超好看,很有質感,每個都很好看!!
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: a***7
Date:
Review: 很有眼緣的髮梳,質量不錯,使用方便。
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.