
PlayStation 5 Console Digital Edition – Fortnite Flowering Chaos Bundle
SKU: se251129884581752815
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Model | Sony PlayStation 5 Digital Edition |
| Power Supply | Power Adapter |
| Batteries Included | Yes |
| Output Resolution | 4096*2160 |
| Refresh Rate | 120Hz |
| With/Without Gamepad | Yes |
| Device Interface | USB |
| RAM | 16GB |
| Built In Storage | 825GB |
| SKU | se251129884581752815 |
Brand Name: PlayStation
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/PlayStation-sc-014435495.html
Quality: 7996997 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.