Author: y***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常好看照片跟實體一樣
顏色: S2


150%
4 Inch
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Natural Black |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| 淨重 | 75 g |
| 長度 | 9.52 cm |
| 頭圍 | 56-59 cm |
| SKU | sb2204251246415938 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 9614567 people said the quality is very good!
Author: y***1
Date:
Review: 非常好看照片跟實體一樣
顏色: S2
Author: y***1
Date:
Review: 非常好看照片跟實體一樣
顏色: S4
Author: y***1
Date:
Review: 非常好用跟照片一樣沒有差別
顏色: S2
Author: e***g
Date:
Review: Hair Softness: the tuexture and quality Comfortable to wear: it fits my head like a glove Easy to wear: obvious is glueless😍
顏色: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.