
PHILIPS 飞利浦干湿两用电动剃须刀 粉色 USB-A BRL128/80
SKU: sb260508161213484239404
Price and availability
HK$414.00
尺寸
BRL128/80
顏色
彩色
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

BRL128/80
彩色
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 19 cm |
| 寬度 | 9 cm |
| 高度 | 6 cm |
| SKU | sb260508161213484239404 |
Brand Name: PHILIPS
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/PHILIPS-sc-0141748565.html
Quality: 7185729 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.