Author: s***9
Date:
Review: very nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nice
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Lithium-ion Battery |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 18 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb251218154606399182892 |
Brand Name: PHILIPS
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/PHILIPS-sc-0141748565.html
Quality: 629248 people said the quality is very good!
Author: s***9
Date:
Review: very nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nicevery nice good very nice
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: j***7
Date:
Review: حلو ومرتب نفس الصوره تماما
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: z***8
Date:
Review: Mxnxnxnnxnxnxnnxbxbxbx
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***6
Date:
Review: طلب زبونة وان شاءالله تعجبها
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.