Author: z***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 정말 감사합니다. 품질이 아주 좋았습니다.🫰🥰❤️♥️🌷🌸🌸🌸💝💝💝💝
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | Lithium-ion Battery |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 18 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb251121875305849134 |
Brand Name: PHILIPS
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/PHILIPS-sc-0141748565.html
Quality: 8607124 people said the quality is very good!
Author: z***3
Date:
Review: 정말 감사합니다. 품질이 아주 좋았습니다.🫰🥰❤️♥️🌷🌸🌸🌸💝💝💝💝
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***r
Date:
Review: I have got only one blade with product that is also without gloves and all.
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: k***h
Date:
Review: حلووووووووووووووووووو
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: r***5
Date:
Review: ممتاز جدا جدا
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.