
飞利浦 BRL146/80 女士干湿两用脱毛器 | 完全防水设计 | 3D 浮动刀头贴合肌肤轮廓,温和顺滑脱毛 | 符合人体工学的 S 型手柄 | 家用旅行美容电动脱毛器
SKU: sb260123154535018298000
Price and availability
HK$305.00
尺寸
BRL146/80
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

BRL146/80
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Multicolor |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 8 V |
| 長度 | 18.5 cm |
| 寬度 | 12.5 cm |
| 高度 | 6 cm |
| SKU | sb260123154535018298000 |
Brand Name: PHILIPS
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/PHILIPS-sc-0141748565.html
Quality: 8780808 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.