Author: e***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 便宜好用會再回購喜歡
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Other |
| Style | Y2K |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Body Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 0.02 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 長度 | 20 cm |
| SKU | sb2304275255182682 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: e***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 便宜好用會再回購喜歡
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: 8***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 舞蹈表演時使用很亮眼
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: 榮***妹
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 便宜 有亮度材質挺好的
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice !!
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼