Author: d***9
Date:
Review: واووو شو اشي فخم ومميز ومناسب جداا اللون واحلى من الصورة رائع للاستخدام وسهل التعامل معه بنصح فيه جداا وسهل الاستخدام والحجم منااسب والسعر جدا مناسب والنوعيه ممتاااازة
顏色: 彩色
尺寸: 均碼

| Material | PMMA |
| Style | Cute |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 15 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 0.1 cm |
| SKU | sb2304181211770888 |
Author: d***9
Date:
Review: واووو شو اشي فخم ومميز ومناسب جداا اللون واحلى من الصورة رائع للاستخدام وسهل التعامل معه بنصح فيه جداا وسهل الاستخدام والحجم منااسب والسعر جدا مناسب والنوعيه ممتاااازة
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: g***r
Date:
Review: they are great can't wait to use them for a dress up party we are having going to look amazing and work so well
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: M***2
Date:
Review: Amazing quality, and the packing is also in a very appropriate way that the item doesn't gets any damages. I really like this app, and i like the items, its so cheap and favorable!
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: r***3
Date:
Review: حلوة
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.