
NEW
PAKISS 7.17英寸*19.29英寸红光理疗垫,适用于身体,带控制器,600颗LED灯珠,二合一LED灯(660nm和850nm),可调节定时器和5级强度
SKU: sb260409161747791007530
Price and availability
HK$1,925.00
尺寸
均碼
插頭(電壓)
英規插(220-240V)
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

均碼
英規插(220-240V)
| Material | Acrylic |
| Occasion | Vacation |
| Color | Black |
| Power Supply | Power Adapter |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 12.5 cm |
| 寬度 | 52 cm |
| 高度 | 11.5 cm |
| SKU | sb260409161747791007530 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.