Author: a***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: thank you shein super ganda sana ma netwkorkunloork unlock na para magamit na ❤️❤️🤞🤞
顏色: 金色
| RAM | 8G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.7" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 12 |
| Screen Type | OLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 8MP |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Micro |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 720 x 1600 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T612 |
| SKU | sw2405060186117511 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 5875546 people said the quality is very good!
Author: a***e
Date:
Review: thank you shein super ganda sana ma netwkorkunloork unlock na para magamit na ❤️❤️🤞🤞
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.