
二合一无线双头女士电动剃须刀,迷你面部剃须刀,IPX7级防水,可充电,无痛女士脱毛器,可拆卸刀头,干湿两用脱毛器,适用于面部、手臂、腿部、腋下和比基尼区域
SKU: sb260227122168743969310
Price and availability
HK$73.00
顏色
粉色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

粉色
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 15.8 cm |
| 寬度 | 2.8 cm |
| 高度 | 2.6 cm |
| SKU | sb260227122168743969310 |
Brand Name: Hailicare
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Hailicare-sc-0142275364.html
Quality: 2762764 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.