Author: e***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the item is useful and good for its price. thank you
顏色: 黑色
尺寸: 均碼

3.5mm
均碼
| Material | ABS |
| Pattern Type | Colorblock |
| Driver Unit | 10mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Color | Purple |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Batteries Included | No |
| Type | In-ear |
| SKU | se2311034505057767 |
Author: e***o
Date:
Review: the item is useful and good for its price. thank you
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: n***1
Date:
Review: wow nice earphones for stages and personal use very handy
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: r***7
Date:
Review: I'm very satisfied to this product. Great sound quality for a good price.
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: j***e
Date:
Review: very affordable Earpiece
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.