Author: b***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 載假睫毛仍需描繪眼線、是增媚感好物
顏色: 黑色
尺寸: 均碼


| Color | Black |
| Finish | Matte |
| Type | Eyeliner Pencil |
| 高度 | 13.7 cm |
| 長度 | 2.3 cm |
| 淨重 | 0.8 g |
| 寬度 | 1.6 cm |
| SKU | sb25040982728856888 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 9696849 people said the quality is very good!
Author: b***5
Date:
Review: 載假睫毛仍需描繪眼線、是增媚感好物
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: g***6
Date:
Review: Good quality and fast shipment!
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: 屁***莫
Date:
Review: 畫起來很順 但感覺防水效果沒有到很好
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: w***2
Date:
Review: SHEIN 出貨速度超快🚚,非常喜歡😘
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.