
NEW
OUKITEL C61 安卓 15 智能手机,无合约,16GB+128GB/1TB 存储,6.88 英寸高清+ 90Hz 屏幕,5150mAh 电池,13MP+5MP 后置摄像头,4G 双卡双待,无锁/指纹识别/OTG/面部识别
SKU: sw260109103926781645881
Price and availability
HK$926.00
顏色:橘色
大圖
機身內存
16(4+12)GB +128GB
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

16(4+12)GB +128GB
| Color | Orange |
| RAM | 16G |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.88" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Front Camera | 5MP |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 90Hz |
| Cell Phone Resolution | 1640*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5150mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | T606 |
| SKU | sw260109103926781645881 |
Brand Name: OUKITEL
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/OUKITEL-sc-0141884913.html
Quality: 7587376 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.