Author: z***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلووووووووووو
顏色: 金色

16(4+12)GB+64GB
| Color | Blue |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OUKITEL |
| Model | Oukitel C5 |
| Network | 4G |
| Screen Size | 6.52" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 13MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 60 Hz |
| Cell Phone Resolution | 540x1200 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Unisoc |
| CPU Model | Unisoc T310 |
| SKU | sw25092699733979703 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: z***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلووووووووووو
顏色: 金色
Author: h***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جيد للاستخدام البسيط الشكل أنيق جدا
顏色: 藍色
Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: متل الايفون
顏色: 金色
Author: a***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميل
顏色: 金色