Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常實用 替換方便 很好的收納
顏色: 黑色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
均碼
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Color | Black |
| Interface | USB-C to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 60W |
| SKU | sw25022039623266232 |
Overall Rating: 4.92/5
Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常實用 替換方便 很好的收納
顏色: 黑色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: c***趣
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 充電速度待加強,使用方便收藏容易
顏色: 黑色 | 尺寸: 均碼 | 1 photo(s)
Author: h***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ABarang bagus. Pengiriman cepat. Suka suka
顏色: 黑色 | 尺寸: 均碼
Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好好👍👍 👍👍 👍👍 👍👍
顏色: 黑色 | 尺寸: 均碼