
OPPO Reno15 AI Phone Dual SIM 5G Twilight Blue 12GB RAM 512GB With O-CHOICE TWS & Smartwatch - Middle East Version
SKU: sw260208191403167583838
Price and availability
HK$4,300.33
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Color | Twilight Blue |
| Brand | OPPO |
| Model | Oppo Reno15 |
| Screen Size | 6.59" |
| Rear Camera | 108MP |
| Condition | New |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Phone Battery Capacity | 6500mAh |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Snapdragon |
| SKU | sw260208191403167583838 |
Brand Name: OPPO
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Oppo-sc-014435493.html
Quality: 4453567 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.