
OPPO A3i 抗摔抗水濺 5100mAh大電池 45W閃充 120Hz高刷 5G智慧型手機
SKU: sw260421141694003759141
Price and availability
起價
HK$1,693.00
機身內存
黑色12GB+256GB
黑色8GB+128GB
黑色8GB+256GB
紫色8GB+256GB
紫色12GB+256GB
黑色6GB+128GB
紫色6GB+128GB
紫色8GB+128GB
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

起價
黑色12GB+256GB
黑色8GB+128GB
黑色8GB+256GB
紫色8GB+256GB
紫色12GB+256GB
黑色6GB+128GB
紫色6GB+128GB
紫色8GB+128GB
| Color | Multicolor |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | OPPO |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 5 |
| Operating System | Android 14 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | Chinese Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 1604*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5100mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6300 |
| SKU | sw260421141694003759141 |