Author: a***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常にパワフルな携帯電話、非常に美しい、美しい写真。
顏色: 白色
起價
12GB+256GB
16GB+512GB
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Nothing |
| Model | Nothing Phone (3) |
| Network | 2G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi 7 |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | AMOLED |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | International |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Face Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | Up to 120 Hz |
| Cell Phone Resolution | 2800 x 1260 |
| Video Capture Resolution | 1.5K |
| Phone Battery Capacity | 5500mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | Qualcomm |
| CPU Model | Snapdragon 8s Gen4 |
| SKU | sw25081560609665696 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: a***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常にパワフルな携帯電話、非常に美しい、美しい写真。
顏色: 白色
Author: p***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: きちんと包装されて箱もきれいに届きました。中国版を購入したので日本のおサイフケータイに対応しているか心配です。
顏色: 黑色