
Nintendo Switch - OLED Model With Neon Red And Neon Blue Joy-Con - HK Version (HK Charger With HK To US Plug Adapter)
SKU: se25052323821141493
Price and availability
HK$7,424.00
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Color | Neon Red & Neon Blue |
| Power Supply | Power Adapter |
| Batteries Included | Yes |
| Output Resolution | 1920 x 1080 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| With/Without Gamepad | Yes |
| Device Interface | USB |
| RAM | 4GB |
| Built In Storage | 64GB |
| SKU | se25052323821141493 |
Brand Name: Nintendo
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/Nintendo-sc-014444564.html
Quality: 2132623 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.