Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很棒的聚光燈 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 白色
尺寸: 2pcs
1pc
2pcs
| Material | ABS |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Color Temperature | 6000K |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 45W |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq2404123132499010 |
Author: l***2
Date:
Review: 很棒的聚光燈 讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚讚
顏色: 白色
尺寸: 2pcs
Author: s***7
Date:
Review: 不錯喔喔喔喔喔喔喔喔喔喔
顏色: 白色
尺寸: 1pc
Author: 6***2
Date:
Review: easy to install and very strong light. Highly recommended.
顏色: 白色
尺寸: 2pcs
Author: c***n
Date:
Review: great quality great value
顏色: 白色
尺寸: 1pc
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.