
New - Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 AMD 14" 16GB 512GB SSD Core™ Ultra 5 225U 1.5GHz WIN11P, Eclipse Black
SKU: se260204063042933788533
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Condition | New |
| Battery Life | >8h |
| Brand | HP |
| Screen Size Range | 14" - 14.9" |
| Screen Size | 14.0" |
| Screen Resolution | 1920 x 1200 |
| Operating System | Windows 11 |
| HDD Type | SSD |
| Memory Type | LPDDR5X |
| Screen Refresh Rate | 60Hz |
| Power Supply | Power Adapter |
| SKU | se260204063042933788533 |
Brand Name: HP
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/HP-sc-0141748535.html
Quality: 5184931 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.