- Video












NEW
新款手部护理模式智能美甲灯 LED/UV 凝胶固化灯,双光源大功率美甲烘干机
SKU: sb260508213435158529832
Price and availability
HK$407.00
插頭(電壓)
英規插(220-240V)
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
英規插(220-240V)
| Material | ABS |
| Color | White |
| Type | Nail Art Accessories |
| Power Supply | Power Adapter |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 12.5 cm |
| 長度 | 23.4 cm |
| 寬度 | 23.4 cm |
| SKU | sb260508213435158529832 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.