Author: e***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: نفس الصوره نفس المقاس كل شي مزبوط صراحه افضل سوق وافضل متجر هو شي ان كل شي اطلبه منه مريح ساهل وكل شي ممتاز من افضل المواقع رووووعه لا تترددو في اخذه
顏色: 黑色

18 inch
| Composition | 100% Acrylic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| 淨重 | 165 g |
| 長度 | 45 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2309091103713403 |
Author: e***m
Date:
Review: نفس الصوره نفس المقاس كل شي مزبوط صراحه افضل سوق وافضل متجر هو شي ان كل شي اطلبه منه مريح ساهل وكل شي ممتاز من افضل المواقع رووووعه لا تترددو في اخذه
顏色: 黑色
Author: h***0
Date:
Review: تهببببل والشعر حلو مايتلخبط وتمشيطه سهل مرة كأنها طبيعيه
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.