Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: تجنن كأنها طبيعية
顏色: 間色
24 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | HD Lace Wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*6 |
| 淨重 | 258 g |
| 長度 | 60.96 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2412309999822731 |
Author: n***a
Date:
Review: تجنن كأنها طبيعية
顏色: 間色
Author: G***a
Date:
Review: Value for money: جميل جداً وانصح به جداً
顏色: 間色
Author: a***h
Date:
Review: perfect very very nice
顏色: 彩色
Author: m***8
Date:
Review: it's very goooood quality
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.