Author: a***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 是回購 因為好用再次買它!!!!
顏色: 240W A-C
尺寸: 1.5M

起價
黑色
藍色
紫色
0.25m
1m
1.5M
2m
| Material | Copper |
| Length | 1m |
| Features | Fast Charging |
| Color | 240W A-c |
| Interface | USB A to Type C |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Huawei |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | No |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 5A |
| Power | Others |
| SKU | sw25030928329360480 |
Author: a***7
Date:
Review: 是回購 因為好用再次買它!!!!
顏色: 240W A-C
尺寸: 1.5M
Author: K***x
Date:
Review: 很滿意,是那種會卡住充電口的類型,不會因為手機殼卡住,發生無法充電的問題,充電速度很不錯。
顏色: 240W A-C
尺寸: 0.25m
Author: 8***8
Date:
Review: 出貨的速度非常的快非常的滿意
顏色: 240W C-C
尺寸: 2m
Author: a***e
Date:
Review: 除了線比較細一點之外,充電速度算不錯
顏色: 240W C-C
尺寸: 1m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.