Author: 9***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 很好的很好的 非常自然的假髮 相當不錯的購物體驗 送貨速度也很快 下次還會再買 已經回購多次
顏色: 深棕色
12 Inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 90 g |
| 長度 | 31 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb25021534207356410 |
Author: 9***a
Date:
Review: 很好的很好的 非常自然的假髮 相當不錯的購物體驗 送貨速度也很快 下次還會再買 已經回購多次
顏色: 深棕色
Author: H***a
Date:
Review: 易穿戴: …………很棒 佩戴舒适: …………很棒 CP值高: …………很棒
顏色: 深棕色
Author: s***i
Date:
Review: 如圖,不做多餘評論。
顏色: 深棕色
Author: l***2
Date:
Review: 易穿戴: 讚 佩戴舒适: 讚
顏色: 深棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.