Author: d***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: this is a nice, quiet razor, good for quick trims, and the overcovered edge is good for sideburns and back of neck.
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Features | Waterproof |
| Color | Pink |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 3.7 V |
| 長度 | 18.8 cm |
| 寬度 | 6.8 cm |
| 高度 | 5.3 cm |
| SKU | sb2410237083524386 |
Author: d***r
Date:
Review: this is a nice, quiet razor, good for quick trims, and the overcovered edge is good for sideburns and back of neck.
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Author: s***b
Date:
Review: 好 使用起來很方便快速 值得購買
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Author: k***8
Date:
Review: 不錯的品質優良的商家
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Author: j***9
Date:
Review: 已回購
顏色: 淺藍色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.