Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 彩色

24 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 280 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2211090682828954 |
Overall Rating: 4.87/5
Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒棒
顏色: 彩色
Author: w***r
Rating: 3/5 ★★★☆☆
Date:
Review: 還好
顏色: 彩色
Author: v***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Veryyyyy cuteeeeee loveeeeeeeee itttt
顏色: 彩色 | 1 photo(s)
Author: c***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Woow amazing nice quality
顏色: 彩色 | 3 photo(s)