Author: n***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: all good Shein rarely disappoints happy with it
顏色: 彩色

24 inch
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 250 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 55 cm |
| SKU | sb2312144560581137 |
Author: n***e
Date:
Review: Value for money: all good Shein rarely disappoints happy with it
顏色: 彩色
Author: e***c
Date:
Review: 写真よりオレンジ色じゃなくて茶色寄りですが、逆に普段使いも出来そうで良いかも
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.