
可移动式足部护理脚踏车 - 带记忆海绵垫、托盘和轮子的足浴车,是沙龙的理想之选。这款足浴车配备宽敞的托盘和顺滑的轮子,使用方便,非常适合沙龙使用。
SKU: sb260306173974985456148
Price and availability
HK$735.00
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Material | Polyurethane(PU) |
| Occasion | Gym & Fitness |
| Type | Rolling Stool |
| Color | Pink |
| 長度 | 47 cm |
| 寬度 | 40 cm |
| 高度 | 17 cm |
| SKU | sb260306173974985456148 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.