Author: l***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: these are soo cute and they look exactly as thr picture. the quality is amazing too. thank you seller.
顏色: 紫色 | 3 photo(s)

起價
相機
Camera+32GB Memory Card
Camera+64GB Memory Card
相機+128GB
| Material | PC |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | M08 White |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CMOS |
| Screen Resolution | 1280x720 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/2.6" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 5-40mm |
| Viewfinder Type | Optical Viewfinder |
| Effective Megapixels | 44MP |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Manual |
| SKU | se2410183325800749 |
Overall Rating: 4.78/5
Author: l***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: these are soo cute and they look exactly as thr picture. the quality is amazing too. thank you seller.
顏色: 紫色 | 3 photo(s)
Author: r***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: La decoré con estampas que justo compré en SHEIN, está hermosa y toma las fotos y los videos muy vintage. Además ya viene con su tarjeta de y una funda súper suave. Me encanta
顏色: M08白色
Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: حلو واو مره حبيت 🔥🔥🔥🔥
顏色: M08白色
Author: A***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality and good luck
顏色: M08白色