Author: v***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: de excelente calidad se lo recomiendo mucho a mi me encanto demasiado
顏色: 粉色
尺寸: USB充電

USB充電
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 長度 | 5.3 cm |
| 寬度 | 4.6 cm |
| 高度 | 2.4 cm |
| SKU | sv2311221218655671 |
Author: v***9
Date:
Review: de excelente calidad se lo recomiendo mucho a mi me encanto demasiado
顏色: 粉色
尺寸: USB充電
Author: m***s
Date:
Review: cumple peeerfectamente la función del original y mi piel queda increíble después de usarlo
顏色: 粉色
尺寸: USB充電
Author: i***a
Date:
Review: Muy buena calidad me encantó mucho
顏色: 粉色
尺寸: USB充電
Author: S***y
Date:
Review: Excelente me gustaron mucho y llegaron rápido
顏色: 粉色
尺寸: USB充電
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.