- Video












NEW
男士三刀头电动剃须刀,USB充电,可选配理发器、鼻毛修剪器、鬓角刀等配件组合套装,一机多用,在家自由DIY个人形象,电池容量500mAh
SKU: sb260416095489300736119
Price and availability
HK$123.00
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
| Material | ABS |
| Color | black silver |
| Type | Ear and Nose Hair Trimmer |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| 長度 | 0 cm |
| 寬度 | 0 cm |
| 高度 | 0 cm |
| 電壓 | 5 V |
| SKU | sb260416095489300736119 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.