- Video












NEW
男士电动三头剃须刀,USB充电,可选配鼻毛修剪器和鬓角刀组合套装,多功能套装,电池容量600mAh
SKU: sb260514102778463248433
Price and availability
HK$148.00
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
| Material | ABS |
| Color | Blue |
| Type | Ear and Nose Hair Trimmer |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| 長度 | 0 cm |
| 寬度 | 0 cm |
| 高度 | 0 cm |
| 電壓 | 5 V |
| SKU | sb260514102778463248433 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.