Author: 9***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: yes❤️❤️💥💥💥👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻💥👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😋👍🏻🤮🤮🤮👍🏻🤮🤮🤮🤮👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 棕色

16 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Hair Braids |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| 淨重 | 60 g |
| 長度 | 43 cm |
| 寬度 | 3 cm |
| SKU | sb2303034271972433 |
Author: 9***7
Date:
Review: Value for money: yes Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: yes❤️❤️💥💥💥👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻💥👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻😋👍🏻🤮🤮🤮👍🏻🤮🤮🤮🤮👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
顏色: 棕色
Author: a***8
Date:
Review: the hair band so pretty
顏色: 棕色
Author: a***9
Date:
Review: Feels pretty nice..
顏色: 棕色
Author: k***n
Date:
Review: Nice hair band, and the hair look like real
顏色: 棕色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.