Author: r***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 容量很大很喜歡!還有小口袋
顏色: 彩色
尺寸: 均碼


| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Pink |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Cute |
| Features | Portable |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 6 cm |
| 長度 | 23 cm |
| 寬度 | 15.5 cm |
| SKU | sb25082238252581314 |
Author: r***9
Date:
Review: 容量很大很喜歡!還有小口袋
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 樂***樂
Date:
Review: 價格便宜,包裝完整,很可愛
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: S***n
Date:
Review: I love this one
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Author: 樂***樂
Date:
Review: 價格便宜,包裝完整,很可愛
顏色: 彩色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.