
按摩梳,檀香十二生肖马头皮穴位按摩刷,新款粗齿防静电促进血液循环刮痧穴位按摩梳疗法
SKU: sb260312155321127688725
Price and availability
HK$38.00
尺寸
棕色
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

棕色
| Material | WPC |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Relieve And Relax |
| Type | Head Massage Tool |
| 長度 | 9 cm |
| 寬度 | 6.5 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb260312155321127688725 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.