
Mario Badescu 唇部护理两件套
SKU: sb251024116184347078
Price and availability
HK$96.00
尺寸
10g
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

10g
| Color | White |
| Benefits | Unscented |
| Texture | Balm |
| Type | Lip Balms |
| 直徑 | 10 cm |
| 高度 | 10 cm |
| 長度 | 9.3 cm |
| 套組大小 | 10 cm |
| 淨重 | 82 g |
| 寬度 | 5.5 cm |
| 淨容量 | 24 ml |
| SKU | sb251024116184347078 |
Brand Name: Mario Badescu
Quality: 2814623 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.