Author: d***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: משתמשת בתור אורגנייזר. יש לי כבר 4. מאוד נוח ושימושי . תודה!
顏色: 綠色
尺寸: 均碼

| Material | PMMA |
| Closure Type | No-closure |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Oval |
| Style | Simple |
| Color | Green |
| 高度 | 9 cm |
| 長度 | 24 cm |
| 寬度 | 17 cm |
| SKU | sb2305315367388853 |
Author: d***r
Date:
Review: משתמשת בתור אורגנייזר. יש לי כבר 4. מאוד נוח ושימושי . תודה!
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: k***o
Date:
Review: It fits lots of products looks nice the size like a medium
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: H***~
Date:
Review: بتجنننننت حلوووووو كتيييييييير ،،،،،،،،،،،،
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Author: i***7
Date:
Review: Just like the picture, love it
顏色: 綠色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.