Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 收納保養品拿取超方便。
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Closure Type | No-closure |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Color | White |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 10 cm |
| 長度 | 27 cm |
| 寬度 | 10.5 cm |
| SKU | sb2212112986028554 |
Author: m***1
Date:
Review: 收納保養品拿取超方便。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: j***9
Date:
Review: 有小瑕疵 底部黃黃的
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: B***s
Date:
Review: as seen in photos. quality is okay
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: t***a
Date:
Review: נוח , קליל חומר פלסטיק שקל לנקות
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.