
木疗按摩套装,淋巴引流按摩器,天然木材,刮痧板,木疗按摩工具,身体淋巴引流工具,抗橘皮组织按摩工具
SKU: sb260411095514244298980
Price and availability
HK$80.00
規格
斧頭刮痧板
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

斧頭刮痧板
| Material | Wood |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Apricot |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 32.5 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| 高度 | 1.5 cm |
| SKU | sb260411095514244298980 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.