
MSI 27" Full HD 144Hz IPS White LCD Computer Monitor With Built-In Speakers For Both Work And Gaming PRO MP273W E14A
SKU: se260218135579935984454
Price and availability
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Resolution | 1080P |
| Power Supply | Power Adapter |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Response Time | 1ms |
| Screen Size | 27" |
| Display Type | IPS |
| Screen Size Range | 27" to 32" |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Brightness | 250cd/m |
| Screen Surface | Flat |
| SKU | se260218135579935984454 |
Brand Name: MSI
Quality: 7087091 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.