Author: y***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 粉很細是我要的顏色很棒的
顏色: 2 LET'S BE MERMAID
尺寸: 均碼



| Color | PRETTY MERMAID |
| Ingredients Attributes | Vegan |
| Benefits | Smudge Proof |
| Finish | Shimmer |
| Texture | Pressed Powder |
| Type | Powder Highlighter |
| 高度 | 1.0 cm |
| 長度 | 7.5 cm |
| 淨重 | 6 g |
| 寬度 | 5.5 cm |
| SKU | sb2308291222766242 |
Brand Name: Misslyn
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/MissIyn-sc-014159110.html
Quality: 7167294 people said the quality is very good!
Author: y***o
Date:
Review: 粉很細是我要的顏色很棒的
顏色: 2 LET'S BE MERMAID
尺寸: 均碼
Author: y***3
Date:
Review: 東西很棒我很喜歡的。
顏色: PRETTY MERMAID
尺寸: 均碼
Author: 8***2
Date:
Review: 物美價廉實惠 色彩繽紛 塵星閃爍 感謝天老爺 感謝SHEIN全體同仁辛勞 敬祝萬民 輪迴各族 生生世世 子子孫孫 上善道德 得耶穌憐憫 賞賜平安健康幸福 直到永恆
顏色: PRETTY MERMAID
尺寸: 均碼
Author: l***6
Date:
Review: 此產品的粉質十分細膩,在cp值上算是值得購買的產品。
顏色: LET'S BE MERMAID
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.