
NEW
MAOMIA 贝壳美甲贴纸,清新海洋风,防水持久可移除美甲贴,夏季必备
SKU: sb260411153460412783685
Price and availability
HK$24.51
規格
M-1418
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

M-1418
| Material | Paper |
| Pattern Type | Plants |
| Style | Y2K |
| Festivals | Other |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 長度 | 13 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| SKU | sb260411153460412783685 |