Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like very very nice
1 Set
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Chemical Fiber |
| Eyelashes Style | Cat Eye Lashes |
| Number of Lashes | 1Pair |
| Special Selling Point | Magnetic |
| Type | Full Strip Lashes |
| 直徑 | 1.7 cm |
| 套組大小 | 6.5 cm |
| 睫毛長度 | 14.5 cm |
| SKU | sb25073068840787010 |
Brand Name: MAGEFY
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/MAGEFY-sc-0141892428.html
Quality: 2940284 people said the quality is very good!
Author: a***1
Date:
Review: I like very very nice
Author: g***2
Date:
Review: Wawa wawawawawawawawwwwaw❤️❤️❤️❤️❤️
Author: R***i
Date:
Review: thankyou i haven't try it
Author: a***1
Date:
Review: *﴿ فَأَمّا مَن ثَقُلَت مَوازينُهُ فَهُوَ في عيشَةٍ راضِيَةٍ ﴾🩷🌸* *ومما يُثقل الميزان🩷🌸* *” سبحان الله وبحمده🩷🌸”* *” سبحان الله العظيم🩷🌸
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.