Author: p***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 小小的方巾顏色亮麗又携帶方便,尺寸上小了些
顏色: 紫色
尺寸: 均碼

| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Features | Portable |
| Festivals | Christmas |
| Ideal for | Men |
| Applicable Scene | Sports |
| Color | Purple |
| Type | Towel |
| 長度 | 20.5 cm |
| 高度 | 0.5 cm |
| 寬度 | 20.5 cm |
| SKU | sb2306029946963072 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 176584 people said the quality is very good!
Author: p***6
Date:
Review: 小小的方巾顏色亮麗又携帶方便,尺寸上小了些
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: c***8
Date:
Review: 就如照片所示一模一樣,看起來好用嘻皮值很高
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: c***8
Date:
Review: C P值超高超好用非常推薦的好物
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: c***9
Date:
Review: 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.