Author: 6***1
Date:
Review: i love it soo much! soft bristles and the color!!❤️❤️
顏色: 粉色

3pcs
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | ABS |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Pink |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| 高度 | 1.5 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 長度 | 17 cm |
| SKU | sb2302204893393475 |
Brand Name: MAANGE
Brand Page: https://www.shein.com.hk/Brands/MAANGE-sc-0141884800.html
Quality: 3541224 people said the quality is very good!
Author: 6***1
Date:
Review: i love it soo much! soft bristles and the color!!❤️❤️
顏色: 粉色
Author: t***a
Date:
Review: so sooo cutee! hindi sya makati sa faceee
顏色: 杏色
Author: 6***7
Date:
Review: These brushes are really good quality, Super soft on my skin and easily blends the product that I’m using on my skin. Definitely buy this
顏色: 粉色
Author: o***i
Date:
Review: I like it so much girls loove it
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.