Author: t***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 和照片一樣漂亮,很喜歡。
顏色: 黑色 | 1 photo(s)
30pcs
| Material | Synthetic Fiber |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Black |
| Type | Makeup Brushes with Bag |
| Benefits | Thickening |
| Recommended Uses For Product | Face Makeup |
| 高度 | 3 cm |
| 寬度 | 12 cm |
| 長度 | 19 cm |
| SKU | sb2303013286832231 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: t***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 和照片一樣漂亮,很喜歡。
顏色: 黑色 | 1 photo(s)
Author: p***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 东西质量非常好,与卖家描述的完全一致,非常满意,真的很喜欢,完全超出期望值,发货速度非常快,包装非常仔细、严实,物流公司服务态度很好,运送速度很快,很满意的一次购物。
顏色: 黑色
Author: n***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: 黑色
Author: M***I
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這個真的很滿意 多款然後毛質很好 非常讚
顏色: 黑色